MÖBLER / Bord / Soffbord 14943322
nr 1494 3322
Soffbord
1950-tal, mahogny. Bredd: 60, djup: 52 cm, höjd: 50 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:59:12
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Soffbord
Kondition: slitage
nr 1494 3322
Soffbord
Kondition: slitage
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 3 oktober 2022 |